Pages Menu
Categories Menu

Jak radzic sobie z nieproszonymi gośćmi

Jak radzic sobie z nieproszonymi gośćmi

Wielu doświadczonych pisarzy wierzę, że przymiotniki i przysłówki są nadużywane, zwłaszcza przez niedoświadczonych pisarzy. Ogólnie rzecz biorąc, należy monitorować użycie przymiotników i upewnić się, że są one ograniczone do minimum. Stosować tylko przymiotniki, gdzie uważają, że są potrzebne i gdzie dodać określony szczegółowo w http://www.zadluzenia.com/artykul/kredyt-dla-bezrobotnych-ranking/ pracy.SIPI – Automatyka Przemysłowa Niektóre zasady, aby spróbować i pamiętać jak piszesz:

- Opisowa czasownik zwykle bardziej skuteczne niż przysłówka.

- Długotrwałe stosowanie przymiotników i przysłówków sprawia, że ??czytanie trudne dla czytelnika.

Analizuj swoje zdania i opisy. Jeśli używasz więcej niż jednego przymiotnika lub przysłówka w każdym, spróbuj usunąć wszystkie, ale najbardziej istotną jeden, i zobaczyć, czy zdanie brzmi lepiej. w niektórych przypadkach, może chcesz używać przypowieści lub metaforę przekazać obraz tego, co próbują opisać. Pomoże to zmniejszyć liczbę przymiotników i przysłówków, ale nie jest właściwe we wszystkich przypadkach.

Chcesz zacząć jako pisarz? Chcesz poprawić standard codziennego pisania? Jeśli tak, odwiedź freewritingadvice.com dla interpunkcyjnych, gramatycznych języka i wskazówek, a także artykułów na twórczy, literatura faktu, artykułach, a nawet technicznych piśmie.

Artykuł napisany przez: