Pages Menu
Categories Menu

Jak wyglada zakladanie monitoringu

Jak wyglada zakladanie monitoringu Powinieneś wiedzieć, że kiedy konsultant twarzą w twarz z klientami, to jest bardzo ważne, jakość myślenia głęboko pod ciśnieniem i rozwiązywania problemów spokojnie.

Rodzaje przypadku wywiadów

Istnieją trzy główne typy przypadków wywiadzie: guesstimates, etui biznesowych i gry logiczne. Omówmy je w szczegółach:

guesstimates

Tego typu pytania są zawsze określane jako [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] oceny rynku, trzeba oszacować wielkość rynku, mimo że dane nie są dostępne, takie jak: możesz zostać poproszony o oszacowanie podniesienie skalistej górze.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

Tak samo jak innym przypadku wywiadów, że nie jest bardzo ważne, aby uzyskać prawidłową odpowiedź, ale metoda rozkłada projekt na dużą skalę na kilka projektów na małą skalę i rozwiązać każdy odpowiednio jest naprawdę najważniejsze, a także zalecana jakieś zdrowego rozsądku, aby odpowiedzieć na tego typu pytania.

przypadki Biznes

Dla przypadków biznesowych rozmów, najczęściej jest tak, że wywiad zapytać, jak analizować projekt zgodnie z opisem tle projektu, takich jak wejścia na rynek, spadku zysków, analiza branży, spadku sprzedaży i tak dalej. Ankieter zawsze nie zapewnia wystarczająco dużo szczegółowych informacji, więc trzeba zachować na pytania skierowane pytania w celu uzyskania bardziej przydatnych informacji.

Łamigłówki

Logiczne jest często bardzo trudne i bardzo podchwytliwe pytania, które zawierają tajemnicę pytanie i liczbową przewidywany pytanie. Celem tych pytań jest do wglądu swoją kreatywność i umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów pod ciśnieniem.

Generalnie, sprawa wywiad będzie obejmować zarówno sprawy biznesowe długo lub dwa krótkie przypadki czas: niemal nieuchronnie trzeba być guesstimates a drugi może być logiczne, lub krótkim czasie przypadków biznesowych.

David E. Martin jest autorem współpracującym z Seek4Job.Com internetowym forum, poszukujący pracy, zwłaszcza o IT / kariera komunikacja mobilna okazja oferowane Aby uzyskać więcej informacji na temat szkolenia zawodowego, kariery zawodowej i obiektywnej edukacji, goto: szukać pracy, a Kandydatem Forum

Artykuł napisany przez: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]