Pages Menu
Categories Menu

Monitoring - czy to tylko obraz

Monitoring - czy to tylko obraz

Ta grupa zaawansowanych strategii może być ekscytujące korzystać tak długo, jak zrozumieć ekspozycję na Zapraszamy na naszą stronę internetową. straty. Syntetyczne futures narazić na nieograniczony stratą wówczas intercommodity rozprzestrzenia się narazić na czym wishboned i tracąc po obu stronach transakcji jednocześnie, a spread byka połączeń i niedźwiedź put spread narazić na utratę większości, jeśli nie wszystkich premii określonej opcji jest. Co sprawia, że ??każda z tych strategii jest to, że opłaca się obniżyć koszty i daje możliwość handlu na rynkach, które w przeciwnym razie może być poza swoim przedziale notowań rachunki.

Handlu tych strategii z zamiarem włączenia innych narzędzi zarządzania ryzykiem, aby w pełni je zoptymalizować. Będzie to miało natychmiastowy efekt zwiększenia mocy konto i pomaga znaleźć możliwości handlowych, które mogą w inny sposób pominąć ani zignorować.

Noble DraKoln założył spekulanta Academy Traders Club, http://www.speculatoracademy.com, gdzie mottem jest "wielkie idee handlowe zasługują na wspólną", który jest domem słynnego "$ 1 Trading Course", http: // www .speculatoracademy.com / 1-trading-oczywiście-oferta /

Noble DraKoln, był zaangażowany w branży handlowej od ponad 20 lat i jest opisywany głośnik na handlu i inwestowania na całym world.He jest byłym redaktorem Futures Magazine, przyczyniającym się do Forbes, została wyróżniona gościem na wielu kanałach finansowych, w tym Fox Business News, i jest poszukiwany konsultant i głośnik w świecie futures, forex i opcje.

Artykuł napisany przez: