Pages Menu
Categories Menu

Monitoring w zakladach pracy

Monitoring w zakladach pracy

Do smarowania bear put jest przeciwieństwem zwierciadłem spreadu byka połączeń. W put strategia niedźwiedzia opcja put zostało zakupione at-the-money i opcji out-of-the-money umieścić produkt jest oferowany. Składka zebrana przesunięcia kosztów zakupionego najprościej, a różnica między tymi dwoma cenami wykonania jest zysk.

Strategia ta ma za zadanie złapać żadnego ruchu w wartości rynku do spowolnienia. Wszystkie te same potencjalne scenariusze istnieją dla rozprzestrzeniania bear put: Cena rynkowa może spaść, ale nie złamać przeszłość sprzedanej opcji jest ceną wykonania; cena rynkowa może spaść i złamać poprzez sprzedana zawinięcia jest ceną wykonania; lub rynek może poruszać się i przebić wykupionej opcji o cenie wykonania.

Każdy przykład jest inna możliwość interakcji z rynku, ale w ograniczonym zakresie. The Bear put spread limity użytkownika od konieczności nieograniczone możliwości zysku, ale może wzmocnić zrozumienie rytmów rynku.

Podstawowe wady

Przy inwestowaniu w nieruchomości, lokalizacja to wszystko. Kiedy handel byka rozprzestrzenianiu kredyt konsolidacyjny - ranking połączeń i rozprzestrzenianiu bear put, premia jest wszystko. Jeżeli zebrane składki jest zbyt mała, aby uzasadnić korek w zyskach, nie rób tego. Jeżeli zebrane składki jest dużo, może twoje dwie ceny strajkowe są dwa blisko wartości i jesteś ograniczenie zysków zbyt mocno.

Należy również mieć na uwadze, że te transakcje mogą stracić pieniądze. Nie ma zarządzanie ryzykiem wiąże się z tych zawodów. W niestabilnym rynku, który porusza się przeciwko Tobie, może skończyć się utratą całą premię, jeśli nie są przygotowane dla każdego nagłego spadku wartości. To dodaje kolejny poziom czujności do swojej handlu lub większej złożoności jeśli używasz któregokolwiek z narzędzi zarządzania ryzykiem, o których mowa wcześniej.

Artykuł napisany przez: