Pages Menu
Categories Menu

Jak dziala wideodomofon

Jak dziala wideodomofon

W niedawnym artykule opublikowanym we francuskim dzienniku, argument ten został złożony, że niektóre języki obce można się nauczyć przez stowarzyszenie. Na przykład języków romańskich, słowiańskich i pochodzenia skandynawskiego są tak blisko, przynajmniej w swej formie pisemnej, że ich podobieństwa ich łatwe do zrozumienia dla głośnika jednego z nich.aby przejść na stronę kliknij tutaj. Przykład podany w artykule rysuje porównanie między rumuńskim i francuskim.

Zjawisko to znane jest jako "intercomprĂ © hension" w języku francuskim, co może być tłumaczone jako ustaleń Inter-językowej.

Artykuł jest kontynuacją przedstawiając kilka niezwykłych pomysłów (dobrze akcesoria biurowe sklep, nietypowe dla mnie): dla zespołów takich językowych i ich nauki, wymowa nie jest niezbędny, a przynajmniej nie na początku, a znajomość gramatyki niekoniecznie jest warunkiem wstępnym do nauki język. Ten nowy sposób rozumienia języka będzie polegać na intuicji i naturalne reakcje. Jak można sobie wyobrazić, to nie jest wysoko ceniony w kręgach akademickich i konserwatywnych.

Kilka lat temu próbowałem nauczyć walijskiego przez 9 miesięcy na wieczornego kursu Adult Community Education, a obawiam się, że nie powiodło się. Metody naszego nauczyciela oparł, w ciągu pierwszych sześciu miesięcy przynajmniej na niekończących się powtórzeń i intonowanie zdaniach lub monotonnych gier stowarzyszenia, a to nie dla mnie w ogóle. Tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy nie mieliśmy właściwie patrzeć na mechanice języka, ale stracił wszystko motywację do tego czasu. Muszę zrozumieć gramatykę języka, to znaczy jaką rolę każde słowo ma w zdaniu. Widzę gramatyki za istotne, a nie dla "dobra gramatyki za", ale jako narzędzie daje mi pewność, aby zbudować własne zdania i aby rozwinąć moje rozumienie tego, co przeczytać lub usłyszeć.
Artykuł napisany przez: