Pages Menu
Categories Menu

Jak wybrac wideodomofon

Jak wybrac wideodomofon

To było trochę ponad tydzień temu, kiedy siedziałem na lotnisku o pokładzie samolotu, który zabierze mnie z dala od północnego wschodu na piekielną zimę. Uczucie podniecenia wkradł się po moim kręgosłupie, moje ciało ząbkowanie z niecierpliwości. Za kilka godzin będę leżeć na plaży w stanie słońcu, gdzie jedyną rzeczą, będę się uczyć jest skiej anatomii i menu drinków w barze.na stronie więcej informacji Jak na pokład samolotu, wizje babes plaży i rum kokosowy tańca przez moją głowę. Zwracam się do mojego kumpla podróży Jim, który kołysze się w rytm muzyki rozbrzmiewa z jego słuchawek. Z tekstami słabych, myślę, że mogę wyrozumieć sercu pompowania słowa Kelly Clarkson "Od kiedy cię nie ma." "Jezus człowieka, co ty słuchasz?" "Koleś, jestem coraz pompowane!" odkrzyknął. Różnych skoków do różnych ludzi. Wiedziałem, było to, że byliśmy gotowi do luźnego kroju.

Dwie godziny później głos pilota przyszedł interkomu: "W kilka chwil będziemy lądowania w Daytona Beach na Florydzie. Pogoda jest 83 stopni i słonecznie. Miłego przerwę wiosenną i cieszyć rower tydzień." To była muzyka dla moich uszu. Nie wiedziałem, że to był rower tydzień, ale im więcej tym lepiej, prawda? Jim i ja zbliżyliśmy się karuzeli bagażowej i wyczekiwanym nasz bagaż. Gdy miga na czerwono zaczął się obracać i silniki na taśmociągu rozpoczął dudnienie, skupiliśmy się na zewnątrz otworu plucie torby; wiedząc, że to ostatnia odpowiedzialność będziemy mieli do czynienia w ciągu najbliższych sześciu dni.

Nasze torby końcu koleś się, co my porwaliśmy natychmiast. Poza terminalem spotkaliśmy się z naszym taksówkarzem; rozczochrana, mizerny patrząc człowiek nazwany Gilberto. Jego twarz była wyblakły od lat w słońcu; mógł być reklama dla ochrony przeciwsłonecznej. Ten facet był charakter i oh boy, czy miał historie.
Artykuł napisany przez: