Pages Menu
Categories Menu

Wideodomofon a monitoring

Wideodomofon a monitoring

Z definicji, odpowiedzialność za zapewnienie, że wewnątrzgrupowych Kont (lub rachunków, o to chodzi) spoczywa pewnie z kontrolerem organizacji. Niektóre organizacje nie mogą mieć osoby z tytułem kontrolera, ale zwykle jest oczywiste, kto jest osoba, która wykonuje funkcje administrowania nimi. W praktycznie wszystkich organizacji, kontroler musi posiadać bilansie organizacji i być strażnikiem zasad i procedur finansowych. Przez rozszerzenie, jako kontroler musi posiadać bilans i wspieranie procesu pojednania, zarządzanie wykonawczym tj CFO, CEO, Wiceprezesi, etc .. musi wspierać władzę kontrolerów do egzekwowania terminowe uzgodnienie kont wewnątrzgrupowych.

Większość organizacji, które rozwijają problemów wewnątrzgrupowych posiada matrycę lub semi-zakodowany struktury raportowania. Sytuacja ta ma paskudny zwyczaj przynależności do przecinania. Musi być jasne, że kontroler Corporate dla spółki dominującej jest ostatecznym arbitrem w pojednaniu wewnątrzgrupowych sporach konto, i między zależnych, chyba że uchwała stanowi naruszenie prawa.

W ten sam sposób, że kontroler Corporate posiada bilans organizacji, Sterowniki Division mają takie same obowiązki w ramach swoich dywizji i musi ponosić odpowiedzialność kontrolera na następnym poziom wyżej w organizacji. Ten łańcuch odpowiedzialności nadal spływają do kontrolerów zakładu (lub jego odpowiednik), który musi być również odpowiedzialny przed (-ów) Kontrolera nad nimi w łańcuchu żywnościowym korporacyjnej.

Rozkład

Ustanowienie środowisko, które ma skutecznego procesu pojednania między zakładowej zależy od wykształcenia. Edukacja musi jednak zostać poprzedzone odgórnych zasad. Muszą one obejmować, ale nie ograniczając się do:

Odpowiedzialność za kontrolę wewnętrzną

Odpowiedzialność za pojednanie

Ogólny proces pojednania

Artykuł napisany przez: