Pages Menu
Categories Menu

Wideodomofon bezprzewodowy

Wideodomofon bezprzewodowy Powiedział nam historie o dziewczynach, rowerzystów, crocodiles-- wszystko można sobie wyobrazić - całkowicie pełne, ale zabawne. Trzymał karmienia nas śmieszne informacje i wiedział, że jedli go. Trzydzieści minut, 26 $ dolarów, a kilka dobrych śmiech później dobre ol 'Gil zawiózł na Morzu Spray Motel. To nie był najpiękniejszy zakwaterowanie, ale to wystarczy dla dwóch facetów na spring break.na stronie więcej informacji

Jim i ja zmieniłem w nasze kąpielówki i uderzyć na bulwar. Byliśmy nowy do miasta, więc postanowiliśmy sprawdzić pasek, który Gilberto polecany nazwie "wyciek ropy". Jak weszliśmy do baru, wydawało się, że coś z filmu - tłum natychmiast cichym. Muzyka mogła pominąć. Zbliżamy się do baru, zamówił jakieś napoje i tłum wydawał się dalej z ich rozmów i opowieści. Co Gilberto zapomniałem wspomnieć, że bar był Anioły piekło hang out. Jim i ja sterczały jak ból kciuka, delikatnie mówiąc. Odpoczywaliśmy i rozmawialiśmy o planach na resztę tygodnia, ale wzrosła nerwowy jak http://ignif.com/ usłyszeliśmy głośny huk się z zewnątrz. Brzmiało to jak 500 motocykli powoli otaczającego na naszym miejscu.

To kiedy Jim i ja wiedzieliśmy, że jesteśmy w tarapatach. Chudy mężczyzna z długimi siwymi włosami, a nawet dłużej bródką, wyjrzał przez okno i krzyknął: "banditos!" I jednym słowem każdy rowerzysta skoczył na równe nogi. Co wywiązała jest zbyt brutalne rzeczywiście dyskutować, ale nie było to bijatyka. Obawiając się o swoje życie, Jim i ja siedzieliśmy w barze i zrobił jedyną rzeczą jaką mógł; ukryć w kącie pod stołem, aż barman zabrał nas tylnymi drzwiami. Najwyraźniej Anioł ukradł rampa z Banditos, które nie trwają zbyt życzliwie.

Jak dla Jim i ja, że ??wycofał się do naszego motelu i unikał barów rowerzystę na następny tydzień. Kto wiedział, że kradzież motocykli rampy może wywołać wielkie bitwy rowerzystę? Przynajmniej donÂ't muszę się martwić o rowerzystów kradzież mojego Pace Edwards pokrywa skrzyni ładunkowej z powrotem do domu w północno-wschodniej; pogoda jest zbyt zimno dla nich.A-Mike Rosania.

Artykuł napisany przez: