Pages Menu
Categories Menu

Wideodomofon jednorodzinny

Wideodomofon jednorodzinny

Definicja

Rachunki wewnątrzgrupowe są rachunki w General Ledger działania organizacji, które reprezentują bilansu płatniczego należności od lub, podmiotami powiązanymi wspólnej własności lub kontroli. Na przykład, jeśli firma "A" sprawia, widżety i sprzedaje je za 100 $ do siostrzanej spółki, firmy "B", międzyfirmowy związek istnieje, lub powinna istnieć, w Księdze Głównej, gdzie Spółka "B" posiada Intercompany płatny w Spółce "a" i odwrotnie, Spółka "a" posiada intercompany Należności od Spółki "B."

Pod koniec każdego miesiąca, skonsolidowane sprawozdanie finansowe Należności wewnątrzgrupowe i Accounts Payable wewnątrzgrupowe muszą mieć takie same sald debetowych, wykorzystując do wewnątrzgrupowych A / R i kredytowe dla Intercompany A / P.

Problem

Wiele firm ma problemy związane z uzgadniania rachunków wzajemnych. Dla wielu, problem ten może spowodować, że książki mają być przechowywane otwarte na kilka dni lub tygodni dłużej niż to konieczne. Znam firmę, w której nie było niczym niezwykłym wewnątrzgrupowe rachunki z równowagi przez kilka milionów dolarów co miesiąc. Chyba instytuty spółka z odpowiednich kontroli, aby utrzymać równowagę w ryzach, problem będzie nadal się rozwijać i jak się mnoży, staje się zupełnie niewykonalna.

Powody te z wyważenia sytuacje zwykle zaczynają się bardzo mała - Jeżeli Spółka "A" z poprzedniej części sprzedaje widget do firmy "B" za 100 $ i ładuje $ 10 ładunków, ale Purchasing Dept dla firmy "B" opowiada ich Accounts Payable Dept, że nie jest na zamówienia, więc nie płacą go, firma będzie miała sytuacja na wyważenia, jeżeli problem nie zostanie rozwiązany do końca miesiąca. Wiele firm również zdać wewnątrzgrupowego ładunek do swoich spółek zależnych w oparciu kapitału obrotowego jako zachęty do utrzymania kapitału obrotowego na możliwie najniższym poziomie, aby uniknąć nadmiernych opłat wewnątrzgrupowych.
Artykuł napisany przez: